Całodobowe apteki

W życiu zdarzają się różne sytuacje, które wymagają natychmiastowej wizyty u lekarza, nawet jeżeli jest wieczór, czy noc. Po takiej wizycie wychodzimy z gabinetu lekarza najczęściej z receptą w ręku, czy też zaleceniami, aby jak najszybciej przyjąć jakieś leki. I bez względu na to, czy są to leki na receptę, czy bez recepty, musimy jeszcze znaleźć aptekę, która w nocy, czy wieczorem już po godzinach pracy innych aptek pełni dyżur.


vitamins-521368_960_720Jeśli nasza wizyta u lekarza miała miejsce późnym wieczorem, czy też w nocy, nie zapomnijmy w gabinecie, czy też w rejestracji zapytać o to, która apteka jest czynna. Apteka całodobowa Warszawa wcale nie jest taka powszednia i jej znalezienie na własną rękę może przysporzyć nam kłopotów. Tymczasem przychodnie lekarskie i różnego rodzaju pogotowania mają informacje o tym, która apteka w Warszawie pracuje 24h. Takie informacje jak najbardziej udostępniane są pacjentom, aby oni dobrze wiedzieli, gdzie mogą zrealizować receptę, czy dostosować się do zaleceń lekarza.

Zresztą, taką informację, która apteka pracuje całą dobę dobrze mieć zawsze w domu pod ręką. Bo możemy na przykład potrzebować leku przeciwbólowego, czy przeciwgorączkowego bez zalecenia lekarza. Gdzie ją znaleźć? Na różnego rodzaju portalach. Czasem informacje takie są zamieszczane też w lokalnych gazetach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *