vitamins-521368_960_720

Poznaj aptekę całodobową

Dostępność leków OTC i możliwość kupienia ich prawie wszędzie (w sklepie, na stacji benzynowej) sprawia, że można zapytać o sens istnienia aptek całodobowych. Czy mają rację bytu ?

Apteka całodobowa, która należy do sieci, ma silne zaplecze w postaci atrakcyjnych cen na leki i inne sprzedawane w niej produkty, w tym dermo kosmetyki i suplementy diety. Tak jak na przykład drogeria należąca do sieci – przynależność do grupy umożliwia zaproponowanie klientom dobrych cen, szerokiego asortymentu i wykwalifikowanego personelu.

Pracownicy to kolejny mocny atut apteki całodobowej. Farmaceuta jest osobą, którą można poprosić o profesjonalną poradę medyczną. W aptece można także kupić różnego rodzaju leki bez recepty i inne artykuły medyczne, w dobraniu odpowiedniego preparatu pomoże właśnie osoba z fachową wiedzą medyczną.

Na taką pomoc i życzliwe podejście mogą liczyć pacjenci aptek należących do grupy ZIKO. Ta polska sieć ponad stu aptek jest rodzinną firmą z Krakowa i jak sami przyznają – dla nich zawsze „najważniejszy jest Pacjent”.

Wszystkie placówki ZIKO są tworzone z myślą o komforcie pacjentów: dla nich przestronne apteki dają możliwość samodzielnego wyboru niektórych produktów lub skorzystania z porady farmaceuty. Apteka całodobowa pracuje cały tydzień przez cały rok, więc można powiedzieć że zawsze można na nią liczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *