medications-257349_1280

W jakiej aptece najlepiej kupować ?

Obecnie rynek proponuje szeroki wybór aptek i mimo, że wszystkie one spełniają tę samą funkcję – sprzedają leki, to jednak jest wiele dodatkowych elementów, które je różni. Jak zatem wybierają klienci?


Zapewne jest tak, że kilka czynników wpływa na decyzję: przy wygodzie wygra bliskość lokalizacji, patrząc na ceny – apteka internetowa, kierując się dostępnością – będzie to apteka całodobowa. Ważnym elementem są potrzeby zdrowotne klienta: diabetyk doceni aptekę bezpłatnie wykonującą badanie poziomu cukru. Natomiast dla rodziców małego dziecka to apteka całodobowa okaże się wsparciem w walce z nocną gorączką ich pociechy.

Innym czynnikiem jest porada farmaceuty. Wielu pacjentów zapewne chętnie skorzysta z takiej możliwości w aptece stacjonarnej. Z kolei zapracowane osoby docenią aptekę, która ma szeroki asortyment i jest połączona z drogerią. Przestronne placówki, w których apteka i drogeria mają swobodny dostęp do półek, ułatwią klientom kompleksowe zakupy leków, kosmetyków i chemii gospodarczej.

Na szczęście są już na rynku takie placówki, które oferują wiele różnych udogodnień dla swoich klientów: na przykład sieć ZIKO Apteki. Apteka całodobowa, podjazd dla wózków, dodatkowe porady i kącik dla malucha – to atuty tej polskiej sieci aptek, dla których pacjent jest najważniejszy. Warto poszukać ZIKO Apteki w swojej okolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *