Zakupy

Ostatnio musiałam zrobić dosyć duże zakupy kosmetyczne, ponieważ pokończyły mi się prawie wszystkie niezbędne rzeczy. Niestety do centrum handlowego mam dosyć daleko, a drogeria, która mnie interesowała, miała najlepsze ceny w całym mieście. Zawsze kupowałam tam kosmetyki i środki czystości i za każdym razem byłam zadowolona i z jakości, i z cen. Dlatego też wolałam nie korzystać z usług innego sklepu.


cream-302739_960_720Starannie zrobiłam listę rzeczy, które były mi potrzebne. Było ich dosyć dużo, ponieważ staram się robić zakupy co jakiś czas, dużymi partiami. Skończyły mi się chyba wszystkie kosmetyki kolorowe, zatem musiałam rozważnie odnowić zawartość mojej kosmetyczki. No i brakowało mi mnóstwa środków czystości, bez których utrzymanie porządku w domu wydaje mi się niemożliwe. Jednak musiałam uwzględnić także to, że drogeria znajduje się dosyć daleko, a zatem wszystkie te zakupy będę musiała osobiście przynieść do domu. Same kosmetyki to pół biedny, ale butle z płynami różnego rodzaju są ciężkie i nieporęczne do niesienia.
Jednak nie ma co narzekać. Skoro ta drogeria rekompensuje mi niedogodności cenami, to będę korzystać z jej usług. Najwyżej pójdę kilka razy, przyniosę najpierw kosmetyki i część środków czystości, a potem resztę. Przecież ta drogeria tarnów warta jest takiej fatygi z mojej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *