cream-302739_960_720

ZIKO – apteka dostępna 24 h/7

Dostęp do leków jest bardzo ważny. Współcześnie nie ma z tym większego problemu, większość lekarstw możemy zakupić od razu albo poczekać na zamówienie jeden dzień. Dużym udogodnieniem jest niewątpliwie także apteka całodobowa. Takim punktem jest również sieć aptek ZIKO.

ZIKO to apteki stacjonarne w paru dużych miastach, a także e-apteka. Zakupy online można odbierać także w punktach stacjonarnych wówczas nie ponoszone są koszty przesyłki.

Lokale są przestronne, przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych. Dodatkowo w każdym punkcie dostępny jest specjalnie wyposażony kącik zabaw dla dzieci. Istnieje również możliwość zakupu leków recepturowych. Czas oczekiwania na mikstury to ok. 15 minut.

Personel sieci ZIKO to profesjonalni farmaceuci, którzy zawsze służą fachową pomocą i poradą. Szczególnie jest to istotne przy wyborze zamienników, które są o wiele tańsze. Na miejscu można także wypożyczyć inhalator, skorzystać z bezpłatnych glukometrów oraz darmowego pomiaru ciśnienia.

ZIKO to także punkt, w którym dostępna jest tania drogeria. Oferty zakupu kosmetyków są bardzo korzystne. Zdarzają się sezonowe obniżki, więc jest to doskonała okazja do zakupu drogich produktów, które w promocji są dużo tańsze.

Sieć aptek ZIKO stawia na zadowolenie klienta, gdyż najważniejszy jest pacjent i jego potrzeby, które firma stara się spełnić w 100 %.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *